Kotel na pelety MINI BIO LUXURY B

Nejmenší kotel na pelety – pro malé kotelny a nízké stropy

Kotel pro Nízké Prostory – účinné vytápění s ohledem na prostor

Představujeme inovativní řešení pro vytápění nízkých prostor – náš Kotel pro Nízké Prostory. Ideální volba pro sklepy s klenbou, nízké prostory pod schodišti apod. Spojuje vysoký výkon s efektivitou, aby vám poskytl optimální teplo v omezeném prostoru.

Chci nabídku  ZDARMA

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Možnost použití všech druhů dřevěných pelet (A1,A2,B)

A1 pelety A2 pelety B pelety

Automatické čištění hořáku

S výhodným hořákem Platinum Bio VG s automatickým čištěním, miniaturní kotel přináší jedinečné vlastnosti, které umožňují spalování i horších typů pelet (třída: A1, A2 a B). Unikátní produkt, známý jako Mini Bio Luxury B, přináší řadu dalších výhod, které zvyšují celkovou účinnost zařízení a minimalizují spotřebu paliva.

Inovativní technologie díky keramice v hořáku a tepelném výměníku umožňuje optimální využití tepla z pelet, tím zajišťuje vysokou účinnost a v konečném důsledku přináší úsporu nákladů na palivo, k tomu přispívá i automatické čištění, které zároveň zvyšuje spolehlivost a trvanlivost kotle.

Mini Bio Luxury B přichází s neintegrovaným zásobníkem o kapacitě 290 litrů, což znamená delší intervaly mezi doplňováním paliva. Tento kotel přináší nejen vysoký výkon, ale i pohodlí a efektivitu, což z něj činí ideální volbu pro ty, kteří hledají spolehlivé a energeticky účinné řešení pro vytápění nízkých prostor.

Minimální návštěvy kotelny

Pro pohodlí jsme vyrobili prakticky bezúdržbové kotle na pelety pro nízké prostory. Plná automatika umožňuje automatické zapálení a zhasnutí kotle a také sledování hladiny paliva v zásobníku a množství popela v popelníku (systém OMS). Uživatel je s dostatečným předstihem informován o nutnosti doplnění paliva a vyčištění popelníku. Návštěvy v kotelně lze omezit na minimum. OMS – patentově chráněný vynález je dostupný pouze v našich zařízeních.

Internetový modul

Všechny funkce kotle pro nízké prostory a topného systému budovy lze sledovat pomocí počítače nebo chytrého telefonu (volitelně).

Komplexní řešení – vysoký komfort

Maximální komfort díky řešení: celoroční zásobník pelet, pneumatické dodávky paliva, kaskádová automatizace, regulace teplé vody a zásobníků, ochrana zpátečky. Čidla paliva a popela, hlásí v předstihu, že musíte doplnit pelety do násypky nebo vybrat popel z kotle. Jsme členem profesního sdružení Klastr Česká peleta.

NA CELOROČNÍ ZÁSOBNÍK  LZE DOSTAT DOTACI 20.000 Kč !

Hořák do peletového kotle EEI Pellets
Kotel na pelety mini bio luxury B
logo nová zelená úsporám
logo 10 let garance na kotlové těleso kotle na pelety
Kotel splňuje normu Ecodesign

Výběr výkonu pro objekt

VÝKON KOTLE VYTÁPĚNÁ PLOCHA
2 3
12 kW 50–200 125–500
15 kW 85–200 212–500
21 kW 100–300 250–750

Plocha je uvedena s výškou místnosti 2,5 m.

Kotel na splátky
Nástěnný kotel na pelety

Nástěnný kotel  HEVO

Pro výměnu za plynový kotel.

Kotel na pelety mini bio luxury B

MINI BIO LUXURY B

Do nízkých prostor.

Peletový kotel MINI EEI Pellets

MINI EEI PELLETS 

Do malých prostor.

Peletový kotel Minimatic

MINI MATIC

Úplně bezúdržbový kotel!

Peletový kotel EEI Pellets

EEI PELLETS 

Modulace výkonu od 2,5 kW.

Peletový kotel Twin bio Compact

TWIN BIO COMPACT

Jedinečný kotel pro pasivní domy.