Peletové kotle 

Peletové kotle ušetří 50% oproti plynu!

Pro rodinné domy

Nástěnný kotel na pelety

Nástěnný kotel na pelety HEVO

První nástěnný peletový kotel nahradí spolehlivě plynový a ušetříte 50% nákladů na topení.  Svou velikostí se vejde všude. Kotel může být v bytě, násypka ve sklepě. Obsahuje samočistící rošt.

Kotel na pelety mini bio luxury B

MINI BIO LUXURY B

Kotel, do nízkých prostor. Vhodný do sklepů s klenbou nebo pod schodiště. Ve výkonech 12 kW, 15 kW a 21 kW. Velikost násypky a moderní regulace s hořákem zajišťují vysoký komfort.

Peletový kotel MINI EEI Pellets

MINI EEI PELLETS 12-30 kW

Kotel do malých prostor. Pro chodby, kde původně stál u stěny kotel na uhlí. Technologie hořáku a regulace zajišťuje nízkou spotřebu. Nepotřebujete akumulační nádrž.

Peletový kotel Minimatic

MINI MATIC

Úplně bezúdržbový kotel! Automatické čištění hořáku, výměníku a popelníku. LAMBDA, internet.modul. Vysoká účinnost 94,7% = nízká spotřeba. Výběr popela – 1x ročně!

Peletový kotel EEI Pellets

Kombinovaný kotel na dřevo a pelety EEI PELLETS 

Kotel s automatickým čištěním hořáku. Spaluje horší pelety i dřevo. Ohřev TUV i v létě. Různé velikostí násypek nebo celoroční zásobování cisternou.

Peletový kotel Twin bio Compact

TWIN BIO LUXURY COMPACT

Jedinečný kotel pro pasivní domy. Modulace výkonu od 2,5 kW. Malé rozměry, moderní regulace, možnost spalovaní horších pelet. Ohřev TUV i podlahové topení.

Pro bytové domy, školy, komerční objekty, penziony

Kotel na pelety MIDI BIO

EEI Pellets 50-285 kW

Pro velké objekty – vysoké úspory na vytápění. Napojení na celoroční zásobování cisternou jednou za rok. Ovládání přes PC nebo telefon. Dálkový dohled může zajišťovat plynulý chod kotelny.

Kotel na pelety 160, 220, 300 kW

EEI MATIC 110-300 kW

Pro velké objektyplně automatizovaný kotel – čištění, odpopelnění a celoročním zásobováním pelet. Pro školy, bytové domy, penziony a zemědělské objekty.

Horkovzdušný kotel na pelety Pellets air

Horkovzdušný kotel Pellets AIR 100-200 kW

TEPLÝ VZDUCH pro vytápění hal, skladů, sportovišť, skleníků. Nejlevnější způsob vytápění, bez rozvodů a bez radiátorů. Bezúdržbový provoz, plně automatizovaný.

Chci nabídku  ZDARMA

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Porovnání nákladů na vytápění

Topit peletami je levnější !

Peletový kotel je jedním z nejlevnějších způsobů vytápění rodinných domů s radiátory, s podlahovým topením nebo dokonce obojím najednou. Kotel na pelety se zásobníkem vám ušetří spoustu práce, obsluhuje se jednou za několik dní, a topí ekologickým palivem z přírodní biomasy.

Nejvyšší energetická třída A+

Nepotřebuje akumulační nádrž

Výhody automatického kotle na pelety

Úspora peněz: díky automatizovanému systému, který do hořáku dostane pouze tolik pelet, kolik je skutečně potřeba, spotřebují kotle na pelety jen minimální množství elektřiny a provozních nákladů.
Úspora času: pelety se do kotle přikládají jen jednou za několik dní, některé modely disponují pneumatickým čištěním výměníku a automatickým odstraněním popela.
Velikost a instalace: protože má kotel na pelety malý rozměr, můžete jej namontovat prakticky kdekoliv. Dá se snadno kombinovat se solární soustavou a nadále lze používat radiátor nebo podlahové topení.

Jak uspořit peníze
za nákup peletového kotle?

Odpovědí jsou kotlíkové dotace a Nová zelená úsporám. Připravíme návrh řešení, kalkulaci, žádost o dotaci a zkrátka všechno papírování vyřídíme za vás. Postaráme o to, abyste zaplatili méně, a zbavili se starého zařízení výměnou za nové.

Kdo může žádat o dotace a jak to celé probíhá? Zjistit více o dotacích – ZDE.