AKCE PELETY ZDARMA KE KOTLI !

Pelety ZDARMA ke kotli s montáží !

Akční nabídka znamená, že dle výkonu kotle dostanete pelety ZDARMA! Když budete mít kotel 16 kW – dostanete 1600 kg, když kotel 24 kw – dostanete 2400 kg a u 32 kW – dostanete 3200 kg apod. Zbytek pelet si u nás můžete objednat za velmi dobrou cenu a my Vám i přivezeme dle našich obchodních podmínek. Akce pelety zdarma ke kotli se vztahuje pouze na kotle na pelety.

Peletový kotel pro velké objekty

Protože jsme dodavateli certifikovaných pelet EN Plus A1 připravili jsme k našim kotlům akci. Velkou výhodou je, že těmito peletami topí naši zákazníci a vlastně i my sami. Jsou vyzkoušené, plné energie a nízkou popelavostí. Akce neobsahuje dopravu. Můžete si pelety vyzvednout u nás nebo Vám nabídneme naší autodopravu. Akce Pelety zdarma ke kotli se vztahuje na všechny kotle na pelety námi nabízené.

Akce pelety zdarma ke kotli s montáží

AKCE platí do 31.5.2024

Kotel objednejte včas, aby jste splnili zákonné povinnosti.

Chci nezávislou nabídku včetně akce

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Kombinace našich kotlů se zárukou 10 let a kvalitních, certifikovaných pelet zaručuje hladký a hospodárný chod vašeho topení. Využijte naší akce a budete mít v následující topné sezoně výrazně nižší náklady na energie. Odečtěte cenu pelet a výjde vám úžasná cena za dodávku a montáž kotle na pelety.