AKCE PELETY ZDARMA KE KOTLI !

Pelety ZDARMA ke kotli s montáží !

Akční nabídka znamená, že dle výkonu kotle dostanete pelety ZDARMA! Když budete mít kotel 16 kW – dostanete 1600 kg, když kotel 24 kw – dostanete 2400 kg a u 32 kW – dostanete 3200 kg apod. Zbytek pelet si u nás můžete objednat za velmi dobrou cenu a my Vám i přivezeme dle našich obchodních podmínek. Akce pelety zdarma ke kotli se vztahuje pouze na kotle na pelety a to v krajích Ústecký, Karlovarský, Středočeský a Liberecký.

Peletový kotel pro velké objekty

Protože jsme dodavateli certifikovaných pelet EN Plus A1 připravili jsme k našim kotlům akci. Velkou výhodou je, že těmito peletami topí naši zákazníci a vlastně i my sami. Jsou vyzkoušené, plné energie a nízkou popelavostí. Akce neobsahuje dopravu. Můžete si pelety vyzvednout u nás nebo Vám nabídneme naší autodopravu. Akce Pelety zdarma ke kotli se vztahuje na všechny kotle na pelety námi nabízené.

Akce pelety zdarma ke kotli s montáží

AKCE platí do 30.6.2024

Kotel objednejte včas, aby jste splnili zákonné povinnosti.

Chci nezávislou nabídku včetně akce

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Kombinace našich kotlů se zárukou 10 let a kvalitních, certifikovaných pelet zaručuje hladký a hospodárný chod vašeho topení. Využijte naší akce a budete mít v následující topné sezoně výrazně nižší náklady na energie. Odečtěte cenu pelet a výjde vám úžasná cena za dodávku a montáž kotle na pelety.