Terasový ohřívač skleněný na pelety

Elegantní a levné teplo pro terasy

Terasovy-ohrivac-na-pelety-sklenene_3

Využijte vaší terasu po celý rok

S terasovým ohřívačem na pelety – skleněná trubice si můžete užívat vaše venkovní prostory po celý rok. Ať už se jedná o romantický večer s partnerem nebo rodinnou oslavu. Zvýší komfort vašich hostů a prodlouží čas strávený venku.

Provoz je o 60% levnější než ohřívač na propan butan.

Úspora oproti klasickým ohřívačů na propan butan je až 60% . Při častém provozu to může být až několik tisíc korun ročně. Výhodou je, že když vám dojde plyn, nemusíte v půlce večera, jet pro bombu, ale stačí pouze doplnit pelety z pytle. PELETY VÁM DODÁME !

Elegance a Účinnost

Díky svému skleněnému designu terasový ohřívač na pelety dodává nejen teplo, ale i eleganci vašemu venkovnímu prostoru. Jeho štíhlý profil a transparentní sklo vytvářejí moderní estetiku.

Jednoduchá Instalace a Ovládání Terasového ohřívače na pelety 

Instalace ohřívače na pelety je jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Stačí ho umístit na požadované místo a naplnit peletami. Ovládání je intuitivní.

CENA
8.888,-Kč včetně 21% DPH
  • Objednejte ihned a dostanete
  • DÁREK - Pelety na 100 hodin
  • ZDARMA
  • (240 kg)
Terasovy-ohrivac-skleneny_obr.4

Terasový ohřívač skleněný  Parametry:

Icon_rating power Tepelný výkon 5 kW
Icon_dimension Rozměry (V+průměr) 1760+420 mm
Icon_weght Hmotnost 16 kg
Icon_heat area Pracovní plocha 5 m²
Icon_time Pracovní čas 0,5-2 hodin
Icon_spotřčeba Spotřeba cca.0,9 kg/hod
Icon_hopper Zásobník cca.2 kg
icon_účinnost Účinnost 89%
Icon_heat area Max.topná vzdálen. 2 m

Přichází doba, kdy se naše venkovní prostory stávají přirozeným prodloužením našeho domova. A co když byste mohli tuto pohodu prožívat po celý rok? S terasovým ohřívačem na pelety – Skleněným, který přináší kombinaci elegance, účinnosti a tepelného komfortu, je to možné.

Skleněný terasový ohřívač na pelety nejen poskytuje teplo, ale také dodává vašim venkovním prostorám šarm a eleganci. Jeho moderní design s průhlednou skleněnou trubicí se snadno hodí k jakémukoli stylu terasy či zahrady, ať už je to moderní minimalistický design nebo tradiční venkovský styl.

Nechte se unést možnostmi, které terasový ohřívač na pelety – Skleněný nabízí. Užijte si teplé letní večery, podzimní grilovačky nebo zimní párty venku, aniž byste se museli bát chladu. Díky němu můžete rozšířit možnosti užívání vašich venkovních prostor po celý rok.

Objednejte si ho ještě dnes a připravte se na nezapomenutelné venkovní zážitky po celý rok. Potřebujete úsporné vytápění pro svůj dům? Dodáváme velkou škálu kotlů, vyberte si ZDE. Jsme členem sdružení Klastr Česká peleta.

Terasovy-ohrivac-skleneny_obr.2

Návod:

File kotle na pelety